Zgodne z przepisami na 06.2026
Dlaczego jazda po pochyłości w górę z ciężkim ładunkiem powinna odbywać się ładunkiem skierowanym pod górę (do przodu na podjeździe)?
- Bo poprawia to widoczność tablicy rejestracyjnej
- Bo zmniejsza zużycie paliwa silnika
- ✅ Bo zachowanie ładunku po stronie 'górnej' utrzymuje korzystne położenie środka ciężkości i ogranicza ryzyko wywrotu wzdłużnego
- Bo zwiększa to maksymalną prędkość jazdy
Wyjaśnienie
Przy poruszaniu się po wzniesieniu utrzymanie ciężkiego ładunku po stronie wzniesienia (zgodnie z zaleceniami DTR dla danej maszyny) zachowuje korzystny rozkład środka ciężkości względem osi i ogranicza ryzyko utraty stateczności wzdłużnej.
Podstawa: Stateczność ładowarki teleskopowej — jazda po wzniesieniu
Zaloguj się, aby dodać własną notatkę lub zapisać pytanie do zakładek.
Podobne pytania z kategorii „Stateczność i udźwig"
- Po co na diagramie udźwigu ładowarki teleskopowej zachowuje się margines (rezerwę) między masą ładunku a wartością graniczną?
- Co dzieje się ze stosunkiem momentu wywracającego do momentu utrzymującego, gdy operator podnosi i jednocześnie wysuwa wysięgnik z tym samym ładunkiem?
- Co operator ładowarki teleskopowej powinien sprawdzić przed rozpoczęciem pracy z podporami na placu budowy?
- Dlaczego pod stopy podpór ładowarki teleskopowej na gruncie nieutwardzonym należy podkładać podkłady (klocki, płyty) o odpowiedniej powierzchni?
- Po co ładowarka teleskopowa wyposażana jest w podpory (stabilizatory) wysuwane na boki przed pracą z dużym wysięgiem?
Przećwicz całą bazę w trybie nauki
Zacznij naukę